Napsali o nás

Přehled článků, které o exploriu vyšly v médiích

Čechy máme jisté, můžeme zdražit. Úvaha horských hotelů funguje

Explorio.cz na serveru Seznam zprávy Horské chalupy, penziony a hotely získají rozvolněním pandemických opatření finanční injekci ve výši několika miliard korun. Pro SZ to říká zakladatel vyhledávače ubytování Explorio, který se zaměřuje na rodinný turistický ruch. Zakladatel vyhledávače Explorio vysvětluje, o kolik a proč mohou provozovatelé horského ubytování letos zdražovat.

Zobrazit článek na serveru Seznam zprávyNejhorší rok, stěžují si hotely

Explorio.cz na serveru Novinky Uvolnění rozdrnčelo telefony. Tímto krokem jsou zachráněny miliony předvánočních, vánočních a silvestrovských noclehů. Právě díky covidu a nemožnosti cestovat by letos mohl být extrémní zájem o předvánoční pobyty.

Zobrazit článek na serveru NovinkyNový byznys model, stejný záměr. Explorio Františka Peterky se poučilo z chyb a příští rok cílí až na 20 milionů

Explorio.cz na serveru Czechcrunch Svůj byznys model přemění téměř k nepoznání v prvním roce fungování řada nových projektů. Značných změn se nevyvarovala ani zážitková platforma Explorio Františka Peterky...

Zobrazit článek na serveru CzechcrunchKdo spasí české hotely? České rodiny, ale jen pokud jim hoteliéři půjdou naproti

Explorio.cz na serveru Horekaweb Miliony chybějících noclehů, miliardy ztracené na tržbách. Letošní rok je pro hotely nejhorší v novodobé historii. Světlo na konci tunelu, které přineslo uspořádání epidemiologických opatření do systému PES a vyhlídka na “přechod na třetí stupeň” před Vánoci...

Zobrazit článek na serveru HorekawebZimní sezóna 2020 na horách? Všichni doufají a pečlivě se připravují

Explorio.cz na serveru Podnikatel V současné době se špatně odhaduje, jaká bude zimní sezóna v horských regionech. Hotely doufají, že budou mít otevřeno, horská střediska pracují na opatřeních.

Zobrazit článek na serveru PodnikatelHotely zachrání dlouhodobé rodinné pobyty

Explorio.cz na serveru Tyvka Hotely a ubytovací zařízení mohou zachránit v době koronaviru dlouhodobé rodinné pobyty. Tím se pak vypořádají s výpadky firemních akcí, wellness pobytů a sportovních zájezdů. Hotely tak cílí na desítky tisíc domácností z velkých měst. Ty musí kvůli uzavření škol trávit následující dny v domácí izolaci.

Zobrazit článek na serveru TývkaExplorio.cz na serveru Forbes Vhodné pro rodiny s dětmi. Tohle magické sousloví svítí u řady pobytových nabídek na serverech jako Booking, Invia nebo Airbnb. Jenže: Pro jak staré děti? A nejsou tam palandy? Je k dispozici cestovní postýlka a sedátko? Co hřiště? Animační programy? Zkrátka vyhledávat dovolenou, když máte dvě nebo tři děti a nechcete se nechat zbytečně (nepříjemně) překvapovat, není vždycky úplně snadné.

Zobrazit článek na serveru ForbesExplorio.cz na serveru CzechCrunch Ačkoliv by se rodinná dovolená s dětmi mohla na první pohled zdát jako idylický čas plný odpočinku, smíchu a radosti, ve skutečnosti se může jednat o poměrně riskantní podnik. Stačí jen vybrat špatnou destinaci, nebo chybně zvolit ubytování, a odpočinek se může jednoduše proměnit v utrpení, permanentní pláč a stokrát vyřčenou větu „ ale já se nudím“.

Zobrazit článek na serveru CzechCrunchExplorio.cz na serveru Mediaguru Specializovaný vyhledávač explorio.cz na prověřené ubytování, výlety a další aktivity pro rodiny s dětmi založil podnikatel František Peterka.

Zobrazit článek na serveru MediaGuruExplorio.cz na serveru Ty Internety Službu se svým týmem založil zkušený internetový podnikatel František Peterka (na úvodní foto). Od začátku mu intenzivně pomáhá Jan Davídek, za nímž je také řada úspěšných e-commerce projektů. Společně například rozjeli a v roce 2016 prodali skupině Rockaway projekt Proděti.cz.

Zobrazit článek na serveru Ty Internety


Nová služba explorio.cz usnadní rodičům hledání dovolené s dětmi

Explorio.cz na serveru Letem světem Applem Méně hodin strávených hledáním a více času s dětmi, to je myšlenka nově spuštěné služby pro rodiče, kteří se svými potomky rádi objevují svět. Specializovaný vyhledávač explorio.cz přináší rodičům spolehlivě prověřené ubytování, výlety a další aktivity pro jejich děti. Službu se svým týmem založil zkušený internetový podnikatel František Peterka. Od začátku mu intenzivně pomáhá Jan Davídek, za nímž je také řada úspěšných e-commerce projektů. Společně například rozjeli a v roce 2016 prodali skupině Rockaway projekt Proděti.cz.

Zobrazit článek na serveru Letem Světem ApplemNová služba explorio.cz usnadní rodičům hledání dovolené a výletů s dětmi

Explorio.cz na serveru CFO World Méně hodin strávených hledáním a více času s dětmi, to je myšlenka nově spuštěné služby pro rodiče, kteří se svými potomky rádi objevují svět. Specializovaný vyhledávač explorio.cz přináší rodičům místo obecné fráze „vhodné pro děti“ spolehlivě prověřené ubytování, výlety a další aktivity pro jejich děti. Službu se svým týmem založil zkušený internetový podnikatel František Peterka. Od začátku mu intenzivně pomáhá Jan Davídek, za nímž je také řada úspěšných e-commerce projektů.

Zobrazit článek na serveru CFO WorldExplorio.cz na serveru Startupjobs Jak vypadá rozjíždějící se byznys v oblasti cestování poté, co se všechny hotely kvůli koronaviru uzavřou? Nemusí to být taková tragédie, jak se může zdát. Platí to alespoň pro Explorio.cz, které funguje necelý rok a nyní chce podpořit cestování v Česku. Newsroomu to řekl spoluzakladatel František Peterka. Přečtěte si, jak tento nadějný startup začínal, a v následujících měsících s námi sledujte jeho počínání v unikátním časosběrném projektu.

Zobrazit článek na serveru StartupJobs